Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

It’s also vital to ensure that your essays are

If

These are the creation of business cards, invitation essay writer cards, letterhead and others.

a student would like to learn how to prepare for an article, they ought to ask somebody who has been there and done this.

well organized.

okulyapionline.com’da alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

okulyapionline.com´da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

Standart Güvenlik Duvarı
okulyapionline.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece okulyapionline.com´dan alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız
okulyapionline.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Bu nedenle okulyapionline.com´a verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde okulyapionline.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerinokulyapionline.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatır.