Haba İlk Oyunlarım – İlk Bahçe Oyunu

 1.390,25

Stokta yok

Stok kodu: HB3177 Kategoriler: , , ,

Açıklama

My First Orchard | İlk Oyunlarım – İlk Bahçe

2 yaş ve üstü 1 – 4 oyuncuya yönelik işbirliğine dayalı oyun.

Ağaçlar meyvelerle dolu, karga ise hepsini yemek istiyor. Takım halinde çalışarak, karga bahçeye gelmeden bütün meyveleri toplayabilecek misiniz?

Bu oyun, dünyaca ünlü bir Haba Klasiği olan “Bahçe” (Orchard) oyunununun daha küçük oyunculara uyarlanmış ve basitleştirilmiş versiyonudur. Oyun materyali özellikle küçük çocukların ellerine göre tasarlanmıştır. Ahşap parçalar motor becerilerini güçlendirecektir ve serbest oyuna tamamen uygundur.

Çocuğunuzun renkleri ve meyveleri tanımasını, kategorize edebilmesini sağlayacak bu oyunla aynı zamanda sosyal iletişim, iş birliği ve takım çalışması, sıra bekleme, dikkat gibi becerilerin de temellerini atacaksınız. Çocuğunuzla ahşap parçaların renkleri ve şekilleri hakkında konuşun, böylece çocuğunuzun dilini, işitsel ve yaratıcılık becerilerin tetikleyin ve oyun oynama neşesini arttırın.

Detaylı oyun kurallarına, online oyun kılavuzundan ulaşabilirsiniz: My First Orchard Türkçe Oyun Kuralları

Gelişimsel kazanımlar: Renkleri tanıma ve ayırt etme, Meyveleri tanıma ve gruplandırma, Dil gelişimi, İş birliği, Sosyal beceriler, İnce motor becerileri, Yaratıcılık

Ek bilgi

Marka

n11_kod

1002367

Yaş

2+

Barkod Numarası

4010168031774